Olimpija zanje to sezono še kar ni našla recepta

SiolNET 26.01.2024  |  Pe. M.

Hokejisti HK SŽ Olimpija so se z zadnjo serijo štirih zmag utrdili na mestih, ki zagotavljajo dodatne boje za končnico, možnosti za prvo šesterico, ki si po rednem delu zagotovi četrtfinale, pa so samo še teoretične. V Tivoliju v petek niso premagali Vorarlberg Pioneers. Moštvi sta se v tej sezoni srečali četrtič in še četrtič so zmagali Avstrijci (4:1). Z golom Trevorja Goocha so Ljubljančani +povedli že v šesti minuti, a nato v drugi in tretji tretjini dobili po dva gola. Za 3:1 je zadel slovenski

Sportal Olimpija v podaljšku do nove pomembne zmage Potem ko so v torek Ljubljančani premagali enega od sosedov na lestvici Pustertal po podaljšku s 4:3, v obračunu s še eno ekipo, ki je približno enakovredna (ekipa iz Feldkircha je trenutno kot deseta na zadnjem rešilnem mestu za končnico) niza zmag ni podaljšala na pet. Prva tretjina je bila sicer solidna in domači so po zaslugi natančne podaje Žige Pavlina in dobre reakcije Trevorja Goocha tudi povedli že v